Eşya Depolama

Eşya Depolama

Nakliyat sektöründe en kaliteli hizmetlerin adresi lan firmamız müşterilerimizin eşya depolama konusunda sıkıntı yaşadığını fark etti. Hemen harekete geçerek son derece sağlıklı koşulların hakim olduğu bir ortamda eşyaların güvenli bir şekilde muhafaza edilebileceği depo alanları oluşturduk. Bu tesisimizde ev eşyalarınız için depolama adı altında hizmet veriyoruz. Depolarımızın tümü yüksek düzeyde güvenlik sistemleri ile donatılmıştır. Dolayısıyla eşyalarınızın tümünü bize teslim ettiğiniz şekliyle teslim alabiliyorsunuz.

Eşyalarınızı depolamak için sizden teslim aldığımız andan itibaren tüm sorumluluk firmamıza aittir. Eşyalarınızın zarar görmesi, kaybolması veya deforme olması uyguladığımız özel yöntemler sayesinde mümkün olmamaktadır. Uzun süredir verdiğimiz ev eşyası depolama hizmetlerimiz ile de şimdiye dek tüm müşterilerimizin memnuniyetini kazanmayı başardık. Sizin için de depolama hizmeti vermek ve mutlu müşterilerimize bir yenisini daha eklemek isteriz.

eşya depolama

İstanbul Eşya Depolama

Depolarımız bol kaldığında dahi düzenli olarak bakımdan geçirilmekte ve temizlenmektedir. Tümü ev eşyalarının en sağlıklı şekilde muhafaza edilmesi için dekore edilmiştir. Bol miktarda raf ve bölümlerden oluşan depolarımızda eşyalarınızı asla üst üste çok fazla istiflemiyoruz. Bu sayede uzun sürede depoda kalmış olsalar dahi birbirlerine zarar vermelerinin önüne geçebiliyoruz. Depolarımızın tümünde havalandırma sistemi bulunmaktadır. Havalandırma sistemi kapalı kalan eşyalarınızın üzerinde kötü koku oluşmasını önler. Her ne kadar kullanılmasalar da oksijenli bir ortamda muhafaza edildiklerinden korozyona karşı da koruma altında bulunmuş olurlar.

Ev eşyalarının depoda bir zarar görmemeleri için ilaçlama çalışmaları da eşyalarınız depoya yerleştirilmeden önce yapılmaktadır. Her türlü haşereye karşı depolarımızı korumak adına alınması gereken tüm önlemleri önceden alıyor, eşyalarınızın sağlıklı koşullarda beklemesini sağlıyoruz. Toz ve çeşitli partiküllerden depolarımızı arındırmayı ihmal etmiyoruz. Tüm bu önlemler sizin için çok kıymetli olan eşyalarınızın zarar görmeden muhafaza edilmesi için uygulanması gereken profesyonel yöntemlerdir. Firmamız tüm çalışmalarında olduğu gibi depolama çalışmalarında da çağdaş ve profesyonel yöntemleri uygulamaktadır.

Eşyalarınızın bulunduğu deponun anahtarı görevlimizde ve sizde bulunmaktadır. Firmamızın görevli personelinde anahtar bulunmasının nedeni, sizden gelecek bir telefon ile harekete geçebilmemiz ve eşyalarınızı depodan alarak belirttiğiniz adrese nakledebilmemiz içindir. Talebiniz doğrultusunda depo anahtarının yalnızca sizde bulunmasını da sağlayabiliriz. İstediğiniz zaman tesislerimizi ziyaret edebilir, eşyalarınızı kontrol edebilirsiniz. Her daim depolarımızın bulunduğu tesisimizin kapıları müşterilerimize açıktır.

İstanbul Eşya Depolama Şirketleri

Kısa süreli eşya depolama hizmetlerimizin yanı sıra bir yıldan daha uzun süreli depolama hizmetleri de vermekteyiz. Depolarımızı sadece bir günlüğüne kiralayabileceğiniz gibi birkaç yıllığına ve daha uzun süreliğine de kiralayabilirsiniz. Depolarımızda rutubet asla bulunmaz. Nem nedeniyle eşyalarınızın zarar görmesi mümkün değildir. Ayrıca tesislerimizde yangın tehlikesine karşı gerekli tüm önlemler alınmıştır. Yangın, sel ve daha pek çok afet riskine karşı depoladığımız eşyalarınızın da sigorta kapsamına alınmasını sağlıyoruz. Böylece olası bir riskin gerçekleşmesi durumunda zararınızın sigorta firmaları tarafından karşılanması mümkün olmaktadır. Depolarımız ve depolama hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için bizi hemen arayabilirsiniz.