Asansörlü Taşıma

Asansörlü Taşıma

Nakliye firmalarının işini kolaylaştıran taşınmak isteyenlerin eşyalarını koruyan ve taşınma stresini en aza indiren sistem asansörlü taşıma 'dır. Bu sistemle klasik yöntemlere gerek kalmadan, komşularınızla kavga etmeden, apartman içerisinde duvarlara, merdivenlere korkuluklara zarar vermeden rahat ve hızlı bir şekilde taşınabilirsiniz. Günümüzde büyük bir kolaylık olan asansör taşıma işlemleri dışında yüksek binalarda insan taşıma aracı olarak, inşaat alanlarında büyük yüklerin taşınmasında, birçok fabrikalarda yük taşıma sistemi olarak da sıkça kullanılan bir sistemdir. İnsan gücü kullanımı yerine makine gücü kullanılarak doğabilecek sakatlanmaların önüne geçildiği gibi zamandan tasarruf edilmekte ve işler daha hızlı ve kolay halledilmektedir.

asansörlü taşıma

İstanbul Asansörlü Taşıma

Özellikle ev taşıma işlerinde daha sıkça kullanılan bu yöntem sayesinde taşınma eylemi stressiz bir şekilde halledilir hale gelmiştir. Klasik yöntemlerde yaşanan sorunlar taşınma işini daha stresli hale getirdiği gibi insan gücü kullanımı da eşya taşıma için elverişli olmayan binalarda işi zora sokarak sürenin uzamasına ve zaman kaybına neden olmaktadır.

Asansörlü taşıma sistemi içerisinde ise işler daha kolay ve pratik bir şekilde halledilmektedir. Anlaştığınız firma çalışanları size randevu saatinde ve gününde ulaşırlar. Belirtilen adrese gelerek eşyaların taşınabileceği pencereyi belirlerler. Aracın da park edebileceği bir pencere belirlendikten sonra pencerenin çerçevesi yerinden çıkarılır eşyaların daha rahat çıkarılması ve camların zarar görmemesi adına. Büyük bir titizlikle yapılan bu işlem sonrasında asansör sisteminin binanın dışına yerleştirilme işi yapılmaktadır. Asansörlü taşıma sisteminde önemli olan asansörün yerleştirilmesidir. Burada 90 derecelik açı ile yerleştirilir ve halatların kontrolü yapılır. Eşyalar tek tek olmak şartı ile asansöre yerleştirilir ve aşağı doğru kolaylıkla taşınır.

Asansörlü Taşımacılık

Asansörlü taşımacılık sistemi günümüzde taşınma işinde kullanılan büyük bir kolaylık olmasına rağmen dikkat edilmesi gereken noktalarda bulunmaktadır. İlk olarak bu alanda deneyimli bir firma ile çalışmak sizin için en doğru karar olacaktır. Asansör sisteminin duvara yerleştirilmesi işinde de dikkat edilmesi gerekmektedir. Asansörlü taşıma sisteminde 90 derecelik açı ile yerleştirilmesi ve ,şe başlamadan önce halatların kontrol edilmesi olabilecek kazaların önüne geçilmesinde dikkat edilmesi gereken önemli noktalardır.